Tramín červený

Neohodnoceno

Tramín červený – suché barrique

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 72/124
260 Kč
Tramín červený
Neohodnoceno

Tramín červený je víno typu barrique a je velmi oblíbené pro svou kořeněnou vůni a chuť nazrálé meruňky, která přechází až do tónů mandlí a vanilky. 

Barikové víno, Tramín červený, díky dlouhému zrání v sudu má tmavou oranžovo - zlatou barvu, kořeněnou vůni, ve které rozpoznáte jemné tóny broskví, vanilky a pomerančové kůry.

Právě zrání v sudu zdůrazňuje dubovou chuť, která ještě více podtrhuje chuť vanilky a uzenosti, celkově pomáhá vínu lepší dochuti, zvýrazňuje jeho přirozenost.

 

Teplota podávání: 10-12 °C

Obsah alkoholu: 13,5 %

Obsah kyselin: 7 g/l

Obsah cukru : 0,9 g/l

Viniční trať: Kukvička

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Objem: 0,75l
Sladkost: Suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství POD Nechory je mladé vinařství, které však vzešlo z letité tradice zemědělského podnikání společnosti Agro Podlužan. Hospodaříme na více než 40 hektarech vlastních vinic těch nejproslulejších viničních tratí jižní Moravy. Prušánky patří k vinařským obcím Slovácké vinařské podoblasti. Nechory jsou jednou z jejích čtyř viničních tratí.

Vždy jsme hrozny jen pěstovali a prodávali dalším zpracovatelům až do doby, než se naše cesta zkřížila s cestou mladého vinaře Ondry. A tak naše odhodlání a jeho vinařské umění dalo vzniknout prvnímu ročníku opravdu NAŠEHO vína z vinařství POD Nechory. A další budou samozřejmě následovat, protože člověk má věci dotahovat do konce – tedy ze země až do pohárku. Aby se ten přírodní koloběh uzavřel.

Naše víno vyrábíme co nejšetrněji s ohledem na přírodu, půdu, vodu … aby i ti, co přijdou po nás, měli stejnou šanci jako my. Snažíme se, aby se tradice snoubila s použitím moderních technologií, poctivost se zkušeností.

A výsledek?

Víno z vinařství POD Nechory s charakteristickými rysy slováckého podloží.

Jeho hodnocení necháme na Vás, protože chuť ani vůně se na papír přenést nedá. Stejně tak nálada, dojem, zážitek a atmosféra. To vše je součástí našeho vína.

 

Používáme ověření věku Adulto