O nás

Dobrý den, jmenuji se Martin Vild a rád bych Vám představil projekt PoPanáčku.cz.

Vždy jsem si zakládal na osobním přístupu a proto mi dovolte, abych Vám v úvodu řekl pár slov o sobě. V segmentu obchodu se pohybuji od roku 2011, kdy jsem se v roce 2015 stal franchisantem prodejny v telekomunikacích, kterou jsem vedl do roku 2019. Mezi tím jsem od roku 2017 otevřel 3 franchisové pobočky potravin, které jsem provozoval do ledna 2021. Důvodem k odchodu a uzavření tří ziskových prodejen mě vedl jediný důvod. Byrokracie. Vadilo mi, že spousta skvělých českých produktů neměla šanci se v našich regálech vůbec objevit. Důležitou roli v mém životě hraje rodina, která byla zapojena do provozu potravin a nyní mi bude pomáhat i v tomto projektu. Těším se na naši spolupráci.

Martin Vild

DSC-1-2

 

NAŠE FILOSOFIE

Díky zkušenostem z obchodu vím, jak je těžké, až skoro nemožné, dostat prémiový alkohol do běž- ných obchodů a marketů. Proto se chceme zaměřit právě na české a slovenské lihovary, které bychom tímto způsobem dostali přímo k českým zákazníkům.

Věříme, že prémiové nápoje mají velký potenciál díky touze spotřebitelů, kteří chtějí objevovat stále nové chutě nebo hledají originální dárek pro své blízké.
V neposlední řadě je pro nás důležitá také ochrana planety a udržitelnost. Z toho důvodu chceme využívat co nejvíce obalových materiálů, které je možné dále použít nebo zrecyklovat.

 

NAŠE NABÍDKA

V naší nabídce PoPanáčku.cz se objeví pouze prvotřídní produkty od českých a slovenských producentů.

Největší zastoupení u nás bude mít tvrdý alkohol. Bude se jednat o pálenky, whiskey, whisky, gin, rum nebo vodku. Mezi další sortiment chceme zařadit piva od vybraných českých minipivovarů a skvělá vína od moravských vinařů.

Používáme ověření věku Adulto