AGNES Medovec 45% 0,5l

Neohodnoceno

Vzácná pálenka vyrobená z naší medoviny vyrobené z vlastního medu sbíraného převážně z květů ovocných stromů v našich sadech vlastními včelami

Dostupnost Skladem
Kód: 72/290
790 Kč
AGNES Medovec 45% 0,5l
Neohodnoceno

AGNES MEDOVEC - jedinečná pálenka z medu

velice pečlivý a zdlouhavý výrobní proces nejlépe popíše výtah z výrobního deníku, který je mimochodem součástí každé lahve:

Výrobní deník:

červen 2018 - stáčení medu - začátek léta je vždy doba, kdy od našich včelstev sklízíme první snůšku medu.

červenec 2018 - založení medoviny, kvašení, čiření, stáčení a zrání medoviny - jakmile máme vytočený med od našich včel, zakládáme medovinu. Pravou, nefalšovanou, pro tento účel trochu silnější a trochu sušší medovinu. Tu necháme alespoň půl roku až rok zrát.

květen 2019 - destilace medoviny - zrození medovce, zrání medovce - teprve, když je medovina krásně uleželá, tedy cca rok poté co jsme ji zakládali, vydestilujeme její duši. Jemnou a velice pomalou destilací vyrobíme pálenku z medu/medoviny, tzv. medovec

květen 2020 - stáčení - jen malou část medovce nalahvujeme, abyste měli i vy možnost ochutnat tu parádu. Zbytek se stává základem pro výrobu MEADICINE GINu

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 45%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jméno AGNES (česky Anežka) znamená čistá, či neposkvrněná.

A přesně takové jsou produkty AGNES - čisté, z dobrého kraje malebné vesničky Bohdanče na samé hranici Středočeského kraje a Vysočiny.

Temné lesy střídají ovocné sady a aleje, potoky protínají hluboká údolí, zdejší hospodáři vytvořili mozaiku polí, luk a rybníků, útulnou krajinu, kde se má oko o co zastavit.

Palírna Agnes byla založena roku 2001, kdy navázala na dlouholetou tradici a zkušenosti místních palírníků. Od počátku vyrábíme výhradně přírodní pálenky nejvyšší kvality, vytříbené chuti a vyváženého aroma bez průmyslově vyráběného lihu a umělých přísad.

Používáme ověření věku Adulto