Bitter Fruko Schulz 35%

Neohodnoceno

Nápoj z výtažků z bylin, zralého ovoce, lesních plodů a koření.

Dostupnost Skladem
Kód: 826
557 Kč
Bitter Fruko Schulz 35%
Neohodnoceno

Původně byly lihoviny typu bitter užívány jako prostředky ke zmírnění zažívacích potíží, až později se staly součástí nápojové kultury. K výrobě tohoto nápoje jsou použity výtažky z bylin, zralého ovoce, lesních plodů a koření. Fruko-Schulz Bitter je vynikajícím digestivem s příjemnou a nasládlou chutí, jemnou ostrostí a dlouhou dochutí. 

Tento nápoj je ideální obzvlášť po tučném českém jídle, protože jeho magická síla napomáhá ke zlepšení trávení. Tento nápoj se považuje za pozoruhodný, vždyť získal několik velmi prestižních ocenění jako:

2012 – Zlatá Medaile / Výstava Prodexpo, Moskva, Rusko

2013 – Zlatá Medaile / The Global Liqueur Masters, London, UK

2013 – Ocenění „Vynikající“ / Difford`s Guide 2013, London, UK

Doplňkové parametry

Kategorie: Likéry
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 35%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fruko-Schulz s.r.o. patří mezi pět největších výrobců alkoholických nápojů v České republice.

K dnešnímu dni bohaté portfolio společnosti představují jak tradiční české nápoje, mezi něž neodmyslitelně patří jindřichohradecký Tuzemák, slavný Bohémský Absint, ale také koktejlové likéry a sirupy, které se těší oblibě v barech a restauracích.

Společnost Fruko-Schulz je pravidelným účastníkem mezinárodních alkoholických výstav a vítěz nejvýznamnějších degustací a soutěží, čímž potvrzuje vysokou kvalitu svých výrobků.

Fruko-Schulz je moderní společnost, která se stará o nejnovější technologie v oblasti výroby alkoholu, neustále inovuje své technické vybavení, zdokonaluje svou profesionalitu a implementuje inovační procesy kombinace rostoucího objemu výroby s péčí o životní prostředí.

Používáme ověření věku Adulto