Exclusive Likér Zázvor 20%

Neohodnoceno

Exkluzivní likér ze zázvoru macerovaný za studena. 

Dostupnost Skladem
Kód: 607
399 Kč
Exclusive Likér Zázvor 20%
Neohodnoceno

Zázračné léčivé účinky zázvoru jsou známy už tisíce let. Ulevuje při nevolnostech, migréně, povzbuzuje krevní oběh a prohřívá celé tělo. Je výborný při nachlazení, pomáhá vykašlávání, bojuje proti chřipce, angíně, horečkám, mírní bolest, zlepšuje trávení, ochrání ledviny i srdce. Snižuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi a dokonce eliminuje růst rakovinných buněk.

Pomáhá při hubnutí i jako afrodiziakum, zlepšuje koncentraci a paměť. Macerováno za studena pro zachování blahodárných vitamínů a látek.

Složení: velejemný líh, zázvor, švestkový destilát, zlato, směs koření, med, cukr, citron, kyselina citronová, ostropestřec, citronová tráva

Doplňkové parametry

Kategorie: Svach
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 20%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jak popsat Svachovku...? 

To je opravdu oříšek. Základem je historicky správně řečeno Svachův dvůr. Nejsme farma, nejsme venkovský hotel pro nadšené agroturisty, nejsme statek, jsme možná jakési „soustatčí”, ale to slovo neexistuje.

Rozklíčujte si sami. Nejsme panství, neboť vlastníci Svachovky-sympatická mladá rodina-nejsou rodu šlechtického. A určitě nejsme resort, protože to slovo pro naši malou vesničku, kde se žije v rytmu přírody, opravdu uchu nelahodí. Pravděpodobně jsme pestrý areál, který zahrnuje hotel s bazénem, lázně, vířivky, solnou jeskyni, hostinec s vyhlášenou gastronomií, kongresovou stodolu, kluby a čokoládový ateliér, rybník Glokáč, ohrady s ovcemi, jednu starou studnu a také jednotlivé manufaktury. To vše v lesnatém meandru nádherné řeky Vltavy a na okraji golfového hřiště. Pod horou Kleť, 5km od Českého Krumlova.

Pod výrazem „manufaktury” se ukrývá hostinský pivovar Glokner, destilérka Svach a také čokoládovna Duetino. Stvořeny byly s nadšením okamžitých nápadů i dlouhodobého plánování. Svachovka je prostě místo, kde je dobře na těle i na duchu. A my vám zde předkládáme soubor našich veskrze oblíbených, řemeslně vyráběných dobrot. A vůbec, přijeďte se k nám podívat!  

Používáme ověření věku Adulto