Old Cock & Gold Well 2×0,5l 51,5% L.E.

Neohodnoceno

Spolupráce Mirka Motyčky z Gold Cocku a Tomáše Andrlíka ze  Svach’s Old Well dala vzniknout dvěma whisky, které po smíchání spolu dozrávaly 4 měsíce v sudu v různých poměrech.

Dostupnost Skladem
Kód: 72/611
10 000 Kč
Old Cock & Gold Well 2×0,5l 51,5% L.E.
Neohodnoceno
preview
Novinka

Když se sejdou dva zkušení destiléři, můžete čekat něco extra. A taky se stalo. Spolupráce Mirka Motyčky z Gold Cocku a Tomáše Andrlíka ze  Svach’s Old Well dala vzniknout dvěma whisky, které po smíchání spolu dozrávaly 4 měsíce v sudu v různých poměrech. Obě limitované edice vyšly 1. dubna, každá v počtu 450 lahví. A světe div se, hne byly pryč. 

Je to paráda, když u nás výroba whisky jenom kvete. To si pak uděláte radost jednou z těchto dvou lahví, které jsou podlle všeho prvními českými blended malt whisky. Ruce k dílu přiložili dva destiléři. Mirek Motyčka z Jelínka, který reprezentuje roky zkušeností, a Lukáš Andrlík ze Svachovky, jenž představuje mladou energii a sílu. 

Tyto dvě destilérky si vyměnili 80 litrů destilátu z 200l sudů. Výsledek tak zůstal z většiny původní, ale s pořádnou dávkou jiného, cizího prvku. 

Old Cock single cask 51,5%

Old Cock single cask v sobě kombinuje 60% Gold Cock single malt whisky z roku 1999 a 40% Svach’s Old Well single malt whisky z roku 2017. Tyto whisky po smíchání spolu dozrávaly 4 měsíce v sudu, ve kterém předtím ležela whisky Gold Cock. 

Gold Well single cask 51,5%

Whisky Gold Well single cask kombinuje 60% Svach’s Old Well single malt whisky z roku 2017 a 40% Gold Cock single malt whisky z roku 1999. Tyto whisky po smíchání spolu dozrávaly 4 měsíce v sudu, ve kterém předtím ležela Svach’s Old Well whisky.

Doplňkové parametry

Kategorie: INVESTIČNÍ LAHVE / LIMITOVANÉ EDICE
Hmotnost: 1 kg
Objem: 2x 0,5l
Obsah alkoholu: 51,5%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto