Old Well Whisky Golden Rose LIMITOVANÁ EDICE 54,2% 0,7l

Neohodnoceno

Čtvrtá edice sběratelských lahví „pánů z růže“, tentokrát se zlatou růží v erbu!

Dostupnost Skladem
Kód: 72/300
1 990 Kč
Old Well Whisky Golden Rose LIMITOVANÁ EDICE 54,2% 0,7l
Neohodnoceno

iž čtvrtá edice sběratelských lahví „pánů z růže“, tentokrát se zlatou růží v erbu, která patřila linii rodu Vítkovců, sídlících v Jindřichově Hradci.

Limited edition, Lords of Hradec, stočeno v počtu 420 lahví v obsahu 0,5l.

Jedná se o whisky bez udání věku, první zrání probíhalo v sudu po americkém bourbonu a finiš proběhl celé 3 roky v sudu po Sherry Oloroso – první plnění. Díky tomu má whisky tmavou, mahagonovou barvu, intenzivní vůni po hrozinkách a bohatou, čokoládovou chuť. Je lehce naředěná na 54,2%.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: INVESTIČNÍ LAHVE / LIMITOVANÉ EDICE
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 54,2%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jak popsat Svachovku...? 

To je opravdu oříšek. Základem je historicky správně řečeno Svachův dvůr. Nejsme farma, nejsme venkovský hotel pro nadšené agroturisty, nejsme statek, jsme možná jakési „soustatčí”, ale to slovo neexistuje.

Rozklíčujte si sami. Nejsme panství, neboť vlastníci Svachovky-sympatická mladá rodina-nejsou rodu šlechtického. A určitě nejsme resort, protože to slovo pro naši malou vesničku, kde se žije v rytmu přírody, opravdu uchu nelahodí. Pravděpodobně jsme pestrý areál, který zahrnuje hotel s bazénem, lázně, vířivky, solnou jeskyni, hostinec s vyhlášenou gastronomií, kongresovou stodolu, kluby a čokoládový ateliér, rybník Glokáč, ohrady s ovcemi, jednu starou studnu a také jednotlivé manufaktury. To vše v lesnatém meandru nádherné řeky Vltavy a na okraji golfového hřiště. Pod horou Kleť, 5km od Českého Krumlova.

Pod výrazem „manufaktury” se ukrývá hostinský pivovar Glokner, destilérka Svach a také čokoládovna Duetino. Stvořeny byly s nadšením okamžitých nápadů i dlouhodobého plánování. Svachovka je prostě místo, kde je dobře na těle i na duchu. A my vám zde předkládáme soubor našich veskrze oblíbených, řemeslně vyráběných dobrot. A vůbec, přijeďte se k nám podívat!  

Používáme ověření věku Adulto