Šafránový Gin 43%

Neohodnoceno

Saffron premium Gin 43% alc. z řady Svachovka saffron edition

Dostupnost Skladem
Kód: 72/365
759 Kč
Šafránový Gin 43%
Neohodnoceno

14 hodin macerovaný GIN je připravován z 14 bylin a koření, kde kromě jalovce hraje významnou roli i šípek a pomerančová kůra. V Ginu je macerován pravý Iránský šafrán ve velkém množství, který dodává Ginu typickou chuť a hlavně barvu. Šafrán byl přidán před destilací, ale hlavně macerován po destilaci.

Složení :  velejemný líh, směs bylin a koření, iránský šafrán

 

Kromě toho, že je šafrán setý tak vzácný, je rovněž velmi zdravý a má na tělo hned několik pozitivních účinků... a o co se konkrétně jedná?

  1. působí jako afrodiziakum
  2. brání vytváření krevních sraženin
  3. zlepšuje trávení
  4. bojuje se špatným cholesterolem
  5. snižuje krevní tlak
  6. posiluje imunitu organismu
  7. redukuje hmotnost
  8. posiluje mysl
  9. zlepšuje kvalitu spánku

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 43%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jak popsat Svachovku...? 

To je opravdu oříšek. Základem je historicky správně řečeno Svachův dvůr. Nejsme farma, nejsme venkovský hotel pro nadšené agroturisty, nejsme statek, jsme možná jakési „soustatčí”, ale to slovo neexistuje.

Rozklíčujte si sami. Nejsme panství, neboť vlastníci Svachovky-sympatická mladá rodina-nejsou rodu šlechtického. A určitě nejsme resort, protože to slovo pro naši malou vesničku, kde se žije v rytmu přírody, opravdu uchu nelahodí. Pravděpodobně jsme pestrý areál, který zahrnuje hotel s bazénem, lázně, vířivky, solnou jeskyni, hostinec s vyhlášenou gastronomií, kongresovou stodolu, kluby a čokoládový ateliér, rybník Glokáč, ohrady s ovcemi, jednu starou studnu a také jednotlivé manufaktury. To vše v lesnatém meandru nádherné řeky Vltavy a na okraji golfového hřiště. Pod horou Kleť, 5km od Českého Krumlova.

Pod výrazem „manufaktury” se ukrývá hostinský pivovar Glokner, destilérka Svach a také čokoládovna Duetino. Stvořeny byly s nadšením okamžitých nápadů i dlouhodobého plánování. Svachovka je prostě místo, kde je dobře na těle i na duchu. A my vám zde předkládáme soubor našich veskrze oblíbených, řemeslně vyráběných dobrot. A vůbec, přijeďte se k nám podívat!  

Používáme ověření věku Adulto