Silver Slivovitz kosher 50% 0,7l

Neohodnoceno

Speciální slivovice s certifikátem kosher, původně určená pro zámořský trh a židovský svátek Pesach.

Pro její výrobu jsou použity pouze nejkvalitnější ručně sbírané plody švestky domácí. Vyrobena je trojstupňovou destilací vyzrálého švestkového kvasu.

Ve vůní cítíme nasládle mandlové aroma pecek a chuť je díky tradičním postupům jemná, ovocná, lehce odkazující k mandlím.

Dostupnost Skladem
Kód: 72/210
916 Kč
Silver Slivovitz kosher 50% 0,7l
Neohodnoceno

Silver Slivovitz Kosher For Passover R. JELÍNEK

Kosher silver slivovice R. JELÍNEK je čirý destilát ze švestek, unikátní udělenou certifikací „košer pro Pesach“, kterou vlastní pravděpodobně jako jediná slivovice na světě. Jedná se o certifikát americké židovské organizace Ortodox Union stvrzující, že celý výrobní proces probíhá za nejvyššího stupně košerizace, tzv. „čiště“ a za dodržení striktních výrobních pravidel, a výrobek je tak vhodný ke konzumaci během významného židovského svátku Pesach. Na jednotlivé fáze výrobního procesu dohlíží osobně rabín, od výběru nejlepších odrůd švestek v pokročilé zralosti, přes manipulaci s kvasem, destilaci, až po stáčení do lahví. Kvašení a zrání probíhá v rabínem zapečetěných tancích. Celý výrobní postup je při dodržení požadovaných pravidel stvrzen udělením hechšeru (potvrzení o dodržení stanovených pravidel), tj. certifikátu „kosher“.

Do sortimentu R. JELÍNEK patří košer produkty už od 30. let minulého století, kdy je začal Rudolf Jelínek v roce 1934 s úspěchem exportovat do USA a dalších zemí. Košer destiláty jsou vyráběny v souladu s židovskou vírou; jde o takovou výrobu, při které nejsou použity žádné suroviny, výrobní zařízení nebo postupy, které by odporovaly předpisům židovské víry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 50%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto