Slivovice kosher zlatá 5yo 50% 0,7l

Neohodnoceno

Zlatá kosher slivovice R. JELÍNEK zrající 5 let v sudech z dubu.

Stařený destilát, který při zrání získává svou nezaměnitelnou barvu a aroma připomínající koňak či brandy, zachovává si však i typicky ovocnou chuť, která je obohacena dřevitým podtónem.

Vyroben ve Vizovicích za použití nejmodernějších technologií a pod přísným dohledem zástupců židovské organizace udílející „košer certifikát“. 

Dostupnost Skladem
Kód: 72/209
948 Kč
Slivovice kosher zlatá 5yo 50% 0,7l
Neohodnoceno

Kosher slivovice R. JELÍNEK

Pětiletá zlatá košer slivovice R. JELÍNEK je stařený destilát ze švestek opatřený certifikací „košer“, kterou mu udělila americká židovská organizace Ortodox Union. Certifikát stvrzuje, že celý výrobní proces probíhá za nejvyššího stupně košerizace, tzv. „čiště“ a za dodržení striktních výrobních pravidel. Výrobní zařízení musí být před započetím výroby vykošerováno, tzv. vypláchnuto teplou a studenou vodou.
Na jednotlivé fáze výrobního procesu dohlíží osobně rabín, od výběru nejlepších odrůd švestek v pokročilé zralosti, přes manipulaci s kvasem, destilaci, až po stáčení do lahví. Kvašení a zrání probíhá v rabínem zapečetěných tancích.

Do sortimentu R. JELÍNEK patří košer produkty už od 30. let minulého století, kdy je začal Rudolf Jelínek v roce 1934 s úspěchem exportovat do USA a dalších zemí. A je to právě pětiletá košer slivovice, která stála na počátku výroby všech košer destilátů. Bílá i zlatá košer slivovice se dodnes vyrábí dle původní receptury bratří Jelínků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 50%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto