Exclusive Likér Griotte ligueur Svach 20%

Neohodnoceno

Likér z odpeckovaných čerstvých višní. 

Dostupnost Skladem
Kód: 612
249 Kč
Exclusive Likér Griotte ligueur Svach 20%
Neohodnoceno

"Griotku v Destilérce Svach vyrábíme pouze v omezeném množství, neboť k její přípravě používáme zásadně čerstvé višně. Černé, vyzrálé plody ručně třídíme, zbavíme je pecek a drtíme. Nakládáme je do velejemného lihu na dobu 6 měsíců, přičemž na posledních 30 dní přidáváme do macerátu malé množství višňového a třešňového koncentrátu. Po přefiltrování višní dochutíme tinkturou ze směsi koření a necháváme ještě dva měsíce odležet. Likér mírně doslazujeme cukerným sirupem. Je nádherně sytě rubínový, voňavý a lahodný."
- lihovar Svach

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 20%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jak popsat Svachovku...? 

To je opravdu oříšek. Základem je historicky správně řečeno Svachův dvůr. Nejsme farma, nejsme venkovský hotel pro nadšené agroturisty, nejsme statek, jsme možná jakési „soustatčí”, ale to slovo neexistuje.

Rozklíčujte si sami. Nejsme panství, neboť vlastníci Svachovky-sympatická mladá rodina-nejsou rodu šlechtického. A určitě nejsme resort, protože to slovo pro naši malou vesničku, kde se žije v rytmu přírody, opravdu uchu nelahodí. Pravděpodobně jsme pestrý areál, který zahrnuje hotel s bazénem, lázně, vířivky, solnou jeskyni, hostinec s vyhlášenou gastronomií, kongresovou stodolu, kluby a čokoládový ateliér, rybník Glokáč, ohrady s ovcemi, jednu starou studnu a také jednotlivé manufaktury. To vše v lesnatém meandru nádherné řeky Vltavy a na okraji golfového hřiště. Pod horou Kleť, 5km od Českého Krumlova.

Pod výrazem „manufaktury” se ukrývá hostinský pivovar Glokner, destilérka Svach a také čokoládovna Duetino. Stvořeny byly s nadšením okamžitých nápadů i dlouhodobého plánování. Svachovka je prostě místo, kde je dobře na těle i na duchu. A my vám zde předkládáme soubor našich veskrze oblíbených, řemeslně vyráběných dobrot. A vůbec, přijeďte se k nám podívat!  

Používáme ověření věku Adulto