Mareček Slivovice 48%

Neohodnoceno

Třikrát destilovaná s nezaměnitelnou švestkovou vůní.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 953
599 Kč
Mareček Slivovice 48%
Neohodnoceno

Nestárnoucí klasika, která vás příjemně rozehřeje. Díky její velmi jemné chuti a švestkové vůni je zkrátka neodolatelná. Destilovaná z plodů, bez pecek, listí a stopek, které zrály v bio sadech na úpatí Bílých Karpat. Na zdraví!  

Slivovice Mareček je prvotřídní ovocný destilát s nezaměnitelnou a charakteristickou chutí a vůní. Vždy ji vyrábíme v limitovaném množství, plody pochází ze staré odrůdy durancie, čím je zajištěna její originalita skutečné slivovice z oblasti Slovácka

Námi doporučená teplota podávání a skladování je 10 – 18 °C. Nechladit, nemrazit.

Složení: pitná voda, švestkový destilát

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 48%
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Na začátku byla myšlenka o obnově tradice pěstitelského pálení v obci Modrá. V roce 2015 jsme ji zhmotnili a na „zelené louce“ postavili Rodinný lihovar. Nejdříve jsme se věnovali pěstitelskému pálení a v roce 2017 rozjeli vlastní výrobu ovocných destilátů pod značkou Skanzen. 

V roce 2020 jsme se rozhodli vytvořit značku Mareček. Náš jedinečný produkt "Zázvor" je spjat se Slováckem a zdejším okolím. Dáváme si záležet na kvalitě a do prodeje dáme pouze takové pálenky, na které můžeme být právem hrdí. Celá naše lihovarská mise je jedna velká poklona dávným tradicím předků z tohoto kraje.

Používáme ověření věku Adulto