TREBITSCH old town distillery

Webová stránka značky: TREBITSCH old town distillery

Krátce o TREBITSCH WHISKY

Náš příběh se začal psát teprve před několika lety, ale jeho kořeny sahají hluboko do minulosti. Historický odkaz je patrný už ze samotného názvu TREBITSCH, který připomíná známý židovský rod Trebitsch i označení našeho domovského města v rakousko-uherských mapách.

 

Výroba Trebitsch Whisky od začátku byla dobrodružstvím. Naši první whisky jsme uložili do sudů v roce 2015. V dalších letech se nám podařilo naplnit sudy značným množstvím spiritu. Do rozvoje firmy a obchodní expanze jsme investovali velké úsilí i finance a získali jsme tisíce spokojených zákazníků v České republice i zahraničí. Ne nadarmo se však říká, že žádný učený z nebe nespadl. Ve světě startupů to platí dvojnásob a tzv. faily jsou v něm běžnou praxí.

Ani nám se nevyhnuly a dnes jsme za ně rádi. Po úspěšném překonání koronavirové pandemie jsme přistoupili ke kompletní změně obchodní strategie a v roce 2021 i k radikální proměně vnitřní struktury společnosti Česká Whisky, která Trebitsch Whisky vyrábí.

Trebitsch 2.0

Rok 2021 se stal zásadním milníkem. Příběh Trebitsch Whisky se zcela bez nadsázky v tomto bodě rozdělil na „před“ a „po“. Po personální obměně jsme s nástupem nového master distillera začali psát nové kapitoly naší budoucnosti.

Každý z týmu by si nyní zasloužil vlastní pozornost, ale tu největší je třeba věnovat tvůrci nové Trebitsch Whisky, Jánu Balogovi.

Prakticky celý svůj profesní život strávil v lihovarnictví. Jako vystudovaný technolog začínal v lihovaru v Kralupech nad Vltavou. Jeho další cesta pak vedla přes Rudolfa Jelínka až k práci pro společnost Heineken v Egyptě. Dále působil jako externí poradce technologických startupů v USA, Chile, Srbsku, Bulharsku, Polsku a dalších zemích. Když dostal příležitost vytvořit si v České Whisky všechno po svém, neváhal.

 
Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
old town
799 Kč

Pečlivý výběr z kvalitních whisky, dozrávající v dubových sudech v České republice.

72/104
COGNAC
Tip
999 Kč

Pečlivý výběr z kvalitních whisky. Zraje nejprve v dubových sudech a následně dozrává v sudech po prémiovém koňaku.

264
6YO
1 090 Kč

Pečlivý výběr z kvalitních šestiletých whisky, dozrávající v dubových sudech v České republice.

72/105
rum
1 090 Kč

Pečlivý výběr z kvalitních whisky. Zraje nejprve v dubových sudech a následně dozrává v sudech po rumu z Nicaragui.

72/103
porto
1 190 Kč

Pečlivý výběr z kvalitních whisky. Zraje nejprve v dubových sudech a následně dozrává v sudech po těžkém portském víně.

72/102
52 kouřovka
Tip
2 490 Kč

Vyrobena z kvalitních českých sladů nakuřovaných rašelinou. 

72/122

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Používáme ověření věku Adulto