Anton Kaapl JABLKOVICE s medovými víčky 35%

1 hodnocení
Značka: Anton Kaapl

Limitovaná jablkovice s medovými víčky od českých včel.

Dostupnost Skladem
Kód: 232
560 Kč
Anton Kaapl JABLKOVICE s medovými víčky 35%
1 hodnocení
Značka: Anton Kaapl
140 jablkovice s med vicky
Tip
5,0 1 hodnocení

"Vyrobena macerací medových víček od včel chovaných v panenské přírodě na pomezí Třeboňské pánve a Novohradských hor v naší výborné jablkovici. Obsahuje jablkový destilát, mateří kašičku, propolis, pyl, med a je naředěna demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Obsahuje „dietních“ 24 až 27 gramů cukrů v litru destilátu. Typický je jemný zákal. Ročně můžeme vyrobit vždy pouze omezené množství této speciality. Včelky našemu tempu nestíhají…"
- Ing. Michal Kápl, jednatel lihovaru

Doplňkové parametry

Kategorie: Jablkovice
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 35%
Země původu: Česká republika

Anton Kaapl s láskou připravuje zcela výjimečné a jemné destiláty.

Vychází z originálních rodinných receptur, které spolu s moderní technologií neustále doplňuje o nové poznatky. Svou práci mají rádi a chtějí, aby jejich výsledky byly co nejlepší. A tak celý proces, od výběru a zpracování ovoce přes kvašení, destilaci, zrání, lahvování až po balení destilátů do dárkových krabiček, prochází jejich vlastníma rukama.
Nevyrábí nic syntetického a uměle dochucovaného. Jde pouze o přírodní alkohol ředěný demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve.

Lihovarnické zkušenosti zužitkovali v březnu 2019 na evropské soutěži destilátů Das goldene Stamperl 2019 v rakouském Wieselburgu, kde jejich Višňovice 47% získala zlatou medaili a Slivovice 47% medaili bronzovou.
O rok později, v březnu 2020, získali ještě stříbrnou medaili za jejich Bierbrand 47%.

"Asi největším úspěchem je pro nás bronzová medaile za Višňovici 47% ze světové soutěže Destillata, kde se nám v mezinárodní konkurenci podařilo uspět jako jedinému zástupci z České republiky."
říká jednatel lihovaru, Ing. Michal Kápl